Zoeken
  Login voor:
  Leerlingen   Personeel   Ouders

De uitslagen van de herexamens zijn bekend zodat we ook de volgende leerlingen nog kunnen feliciteren met hun diploma. Ook alle leerlingen die hieronder vermeld staan en die certificaten behaalden op praktijkonderwijs De Venen feliciteren we van harte!


Singelland Het Drachtster Lyceum, Drachten

Havo:
Mroaan Al-Haddad; Jan Marco Blok, Surhuisterveen; José Dam; Maaike Dokter, Opende; Natasja Elzinga, Harkema; Roxy van der Heide; Jelle Hoekstra, Oudega; Jorrit Hofstra, Houtigehage; Menno Jansma, Boornbergum; Tessa Meintema; Elize Roffel, Waskemeer; Iris van der Veen, Surhuisterveen; Kim de Vries, Nij Beets; Sietske Westerhuis, Ureterp.
Atheneum:
Rick Bleckman, Earnewâld; Anna Breuker, Bakkeveen; Friso Rietstra, Eastermar; Birgit Scheffer; Klaske Terpstra, Earnewâld.
(geen woonplaats = Drachten)


Singelland Van Haersmasingel, Drachten

Vmbo consumptief-breed kaderberoepsgerichte leerweg: Patty Veenstra, Oudega.
Vmbo handel en verkoop kaderberoepsgerichte leerweg: Stefan Elzinga; Johanna Fennema; Dana van der Woude, Boelenslaan.
Vmbo ICT kaderberoepsgerichte leerweg: Marco Vos.
Vmbo metalektro basisberoepsgerichte leerweg: Jurven Sint Jago.
Vmbo zorg en welzijn-breed basisberoepsgerichte leerweg: Abi Vallipuram.
Vmbo zorg en welzijn-breed kaderberoepsgerichte leerweg: Laura Alkema, Ureterp; Jisica de Boer, Burgum; Nadia Dijkstra; Marissa Graafstra; Lauren Grave.
Vmbo gemengde leerweg: Liset de Jong.
Vmbo theoretische leerweg: Bo Elinga, Rottevalle; Marlyn Gardenier; Claire Hoek; Eva Korfmaker.

(geen woonplaats = Drachten)

Singelland Surhuisterveen

Vmbo sport, dienstverlening en veiligheid kaderberoepsgerichte leerweg:
 Jille van Dekken, Boelenslaan; Patrick Pestman.
Vmbo theoretische leerweg: Marije Dolsma; Marieke Kooistra, Harkema.

(geen woonplaats = Surhuisterveen)


Singelland Burgum


Vmbo theoretische leerweg:
 Harm Postma, Noardburgum; Katja van der Veen, Tytsjerk.
Havo: Annegreet Grijpstra, Hurdegaryp; Jurjen Herder, Hurdegaryp.


Singelland De Venen (praktijkonderwijs), Drachten

Assistent mobiliteitsbranche: Sander van der Velde;
Trekkercertificaat: Sietze Jan Alma, Boelenslaan; Julian Bergsma, Beetsterzwaag; Rudi Bruinsma, Rottevalle; Wigger van der Meer, Hoornsterzwaag;
MAG Lasverklaring niv.1: Danny Alma, Kootstertille; Johannes Brouwer, Burgum; Bertus Dekker, Wijnjewoude; Lars de Haan, Hoornsterzwaag; Jorrin Knollema; Hedzer Postmus, Rottevalle; Bennie Teijema, Donkerbroek; Patrick Wieldraaijer, Oosterwolde; Otto de Wilde, Burgum; Richard Zimnik, Marum;
Stap 1 Stichting Hout & Meubel: Wietze de Boer, Gorredijk; Yannick de Jong; Jaap van der Leij, Eastermar; Elise Oedzes, Jonkersvaart; 
Stap 2 Stichting Hout & Meubel: Theunis van den Brug, Boornbergum; Djurre Lourens, Burgum; Martine Lourens, Burgum; Christian Maten; Daniek Oordijk; Dennis Tibbesma, Gorredijk; Robin de Vries, Ureterp;
Stichting Hout & Meubel examen: Peter Haan, Bakkeveen; Marcel Kleinsmit; Mark Reitsma; Jeffrey Smid, Twijzelerheide; Marc Veenstra, Surhuisterveen;
Pro Veilig Werken: Sanne Hamstra; Jelle Hiemstra, Burgum; Djurre Lourens, Burgum; Astrid Meetsma, Ureterp; Robbie Nagel; Rink Rekker, Donkerbroek; Lubbe Wietze van der Schors, Surhuizum; Dennis Tibbesma, Gorredijk; Daan-Rienk van der Wal, Kootstertille; Rinus van der Wal, Garyp;
Medewerker fastservice: Baggio Bergtop; Brenda de Deugd, Surhuisterveen; Margje Joke Hiemstra, Wijnjewoude; Loruchiama Hooiveld, Oosterwolde; Yannick de Jong; Angela Lodewegen; Makhail Muridi, Burgum; Lukas Oosterhof; Ramon Punter; Maritha Roskammer, Kornhorn; Jantine de Vries, Ureterp; Petra de Vries, Opende; Patrick de Vries; Abdirahman Yahye Ali, Burgum; 
Werken in de keuken: Hawa Aden Ibrahim, Burgum; Kelly Boonstra; André Gorter, Marum; Sanne Hamstra; Marco de Jong, Jistrum; Tessely Keller; Astrid Meetsma, Ureterp; Jansje Schoemaker, Nij Beets; Isolde van der Tuin, Lippenhuizen; Thijs van der Veen, Kootstertille; Miriam Veldema, Langedijke; Christa Witteveen, Boelenslaan; Kimberley Ybema, Tijnje; Elmar Zanstra; Mahmoud Zuhair Mahmoud Ibrahim Fathi, Burgum;
Horeca-assistent niv.1: Eca Amisi Shabani, Surhuisterveen; Colin van der Heide, Oosterwolde; Derartu Kumbi, Burgum; Hawo Mohamud Ali, Marum; Michael Pander; Guudoon Qayaad Kaahin; Karen Sedrakjan, St.-Annaparochie; Gina de Vries;
Schoonmaakcertificaat: Hawa Aden Ibrahim, Burgum; Kelly Boonstra; Lisa Hiemstra; Margje Joke Hiemstra, Wijnjewoude; Tessely Keller; Jantine Koopman, Lippenhuizen; Suhayb Qayaad Kaahin; Jansje Schoemaker, Nij Beets; Elisa van der Velde, Marum; Miriam Veldema, Langedijke; Gina de Vries; Christa Witteveen, Boelenslaan; Mahmoud Zuhair Mahmoud Ibrahim Fathi, Burgum;
Schoonmaakcertificaat niv.1: Demi Berends; Lisa Hiemstra; Jantine Koopman, Lippenhuizen;
Werken in de winkel: Jan Achttien, Oudeschoot; Julienne Amisi, Surhuisterveen; Wietze de Boer, Gorredijk; Grietje de Haan, Kootstertille; Marloes de Jong, Appelscha; Sahil Khoenie; Tristan Martinez; Pam van der Meer; Anna Poeze, Oudega (Sm.); Esmee van der Weide, Haulerwijk; Melanie Woudstra,Marum;
Winkelmedewerker: Manon Rooks, Aldeboarn; 
Werken in de textiel: Anna Poeze, Oudega (Sm.);
Werken in de zorg: Corine de Boer, Donkerbroek; Claudia Doller, Oosterwolde; Sietske Elzinga, Kootstertille; Hennie van Houten, Harkema;
SVA1 (werken in het groen): Jelle Alma, Augustinusga; Icenius Bouma, Siegerswoude; André Gorter, Marum; Jelle Hiemstra, Burgum; Jelmer de Jong; Marloes de Jong, Appelscha; Herman Tapper;
SVA2 (werken in het groen): Mark Wagenaar;
SVA2 (werken met dieren): Marcel Kleinsmit;
Certificaat graafmachine/wiellaadschop/verreiker: Lars de Haan, Hoornsterzwaag; Dion Kiewiet, Oosterwolde; Marcel Kleinsmit; Ritsert van der Tuin, Lippenhuizen; Mark Wagenaar; Richard Zimnik, Marum;
Certificaat vorkheftruck/reachtruck/EPT-stapelaar: Hielke Bekkema, Twijzelerheide; Dennis Tibbesma, Gorredijk; Jesse van der Veen, Groningen; Daan-Rienk van der Wal, Kootstertille; 
Certificaat vorkheftruck/reachtruck: Brian Feenstra, Kootstertille; André Gorter, Marum; Djurre Lourens, Burgum; 
Certificaat vorkheftruck: Sietze Jan Alma, Boelenslaan; Hielke Bekkema, Twijzelerheide; Brian Feenstra, Kootstertille; André Gorter, Marum; Jelle Hiemstra, Burgum; Marco de Jong, Jistrum; Yannick de Jong; Marcel Kleinsmit; Djurre Lourens, Burgum; Martine Lourens, Burgum; Wigger van der Meer, Hoornsterzwaag; Bastiaan Musch, Ureterp; Robbie Nagel; Lubbe Wietze van der Schors, Surhuizum; Herman Tapper; Ritsert van der Tuin, Lippenhuizen; Jesse van der Veen, Groningen; Kirdo ten Veen, Oosterwolde; Daniel Veenstra, Garyp; Marc Veenstra, Surhuisterveen; Daan-Rienk van der Wal, Kootstertille; Joshua Waslander;
VCA: Jelle Alma, Augustinusga; Sietze Jan Alma, Boelenslaan; Jan Wieger Baron, Drachtstercompagnie; Julian Bergsma, Beetsterzwaag; Johannes Brouwer, Burgum; Kevin Dijkstra; Jan de Haan, Kootstertille; Johannes de Haan, Rottevalle; Peter Haan, Bakkeveen; Jelmer de Jong; Pam van der Meer; Richard Nuwolt, Haulerwijk; Stefan Postma; Marcel Kleinsmit; Christian Maten; Wigger van der Meer, Hoornsterzwaag; Jelmer van Roeden, Bakkeveen; Jorrit van Roeden, Bakkeveen; Lubbe Wietze van der Schors, Surhuizum; Dennis Tibbesma, Gorredijk; Harold Wagenaar, Beetsterzwaag; Daan-Rienk van der Wal, Kootstertille;
AKA: Amier Abdulahad; Danny Alma, Kootstertille; Jan Hoekstra, Burgum; Jorrin Knollema: Johannes Mulder, Burgum; Maxime Oosting, Marum; Stefan Postma; Grietje Spoelstra; Carlos Stellingwerf, Burgum; Vincent van der Werf, Opende; Otto de Wilde, Burgum;
AKA (sector techniek): Jurjen van der Lei, Wijnjewoude; Richard Nuwolt, Haulerwijk; Hedzer Postmus, Rottevalle; Robin Rodenburg; Ritsert van der Tuin, Lippenhuizen; Daniël Veenstra, Garyp; Ivo Veenstra, Tijnje;
Uitstroom naar arbeid: Koos Adema, Burgum; Jan Wieger Baron, Drachtstercompagnie; Demi Berends; Corine de Boer, Donkerbroek; Bertus Dekker, Wijnjewoude; Kevin Dijkstra; Claudia Doller, Oosterwolde; Sietske Elzinga, Kootstertille; Johannes de Haan, Rottevalle; Lars de Haan, Hoornsterzwaag; Robin Jansma, Elsloo; Rick de Jong; Priscilla Kuipers, Tolbert; Bram van der Leij, Eastermar; Pam van der Meer; Bastiaan Musch, Ureterp; Colin Oskam, Oosterwolde; Robin Rodenburg; Manon Rooks, Aldeboarn; Herman Roskammer, Kornhorn; Jeffrey Smid, Twijzelerheide; Sophia Spek; Jens Steendam, Kootstertille; Patrick Sterling, Twijzelerheide; Bennie Teijema, Donkerbroek; Ritsert van der Tuin, Lippenhuizen; Ivo Veenstra, Tijnje; Stephan de Vries; Patrick Wieldraaijer, Oosterwolde; 
Uitstroom naar arbeid/MBO: Colin van der Heide, Oosterwolde;
Toegelaten tot ENTREE: Marcel Bijma, Grootegast; Hendrik de Jong, Jubbega; Karen Sedrakjan, St.-Annaparochie; Leroy Smit; 
Toegelaten tot het MBO niveau 2: Amier Abdulahad; Danny Alma, Kootstertille; Jorrin Knollema; Kevin Land, Burgum; Jurjen van der Lei, Wijnjewoude; Richard Nuwolt, Haulerwijk; Maxime Oosting, Marum; Stefan Postma; Hedzer Postmus, Rottevalle; Carlos Stellingwerf, Burgum; Daniel Veenstra, Garyp; Vincent van der Werf, Opende; Otto de Wilde, Burgum. 

(geen woonplaats = Drachten)



Enkele weken gelden kregen de volgenden leerlingen al te horen dat ze geslaagd zijn:

Singelland Van Haersmasingel, Drachten

Vmbo bouw-breed basisberoepsgerichte leerweg: 
Renske Elzinga, Ureterp; Steven Hoekstra; Rense Negenman.

Vmbo bouw-breed kaderberoepsgerichte leerweg: 

Melroy Bok; Ramon van den Borg; Niels de Bruin; Björn Bruinsma, Hemrik; Jurjen Rienk de Jong, Eastermar; Nick de Jong; Kimberly de Vries, Opende; Roel de Wilde, Burgum.

Vmbo consumptief-breed basisberoepsgerichte leerweg: 
Bart Barelds; Gaby Pieters, Oudega; Alwin Postma; My-Lady Sambo; Melvin Smit; Fabien van Tilburg; Lobke Veenings.

Vmbo consumptief-breed kaderberoepsgerichte leerweg:
Juel Alejo; Martijn Berkhout; Wiebe Boonstra, Ureterp; Evelien Borchers; Youri Bottenberg; Jurmen Bult, Rottevalle; Ilse Dam, Nij Beets; Wiebren Elzinga, Nij Beets; Arjan de Haan, Rottevalle; Hilda Heegstra, Burgum; Priscilla Hilberts; Jerryn Jagersma; Ijen Kroese; Tessa Liekelema; Emil Niezen, Boornbergum; Jille Peters, Drachtstercompagnie; Melvin Polet, Sumar; Martinus Riemersma, Earnewâld; Yoran van Setten; Wilke Siderius, De Wilgen; Lisa Spoelstra; Gerbrich Straatsma, Burgum; Merel de Vries; Jordi de Wal; Simon Westra, Burgum. 

Vmbo handel en verkoop basisberoepsgerichte leerweg: 
Mitchell Boonstra; Dennis de Haan; Cris Hamstra, Surhuisterveen; Toshca Manubulu; Thobias Pal, Ureterp; Naomi de Vries, Boornbergum.

Vmbo handel en verkoop kaderberoepsgerichte leerweg: 
Gerard Bouwer, Harkema; Chantal Bouwhuis, Burgum; Shoshone Breukel; Heaven Hansma, Marum; Sozan Hassan; Meriam Jonker; Rinze Linker, De Wilp; Simme Travaille; Jantsje van der Vlugt, Houtigehage; Aliëtte Wester, Earnewâld.

Vmbo ICT basisberoepsgerichte leerweg: 

Gurgen Bagdasarov, Burgum; Roelof Schoppen, Noardburgum.

Vmbo ICT kaderberoepsgerichte leerweg: 
Mart Foekema; Joey van der Heide; Dennis Hiemstra; Martijn Hockelmann; Michael Hoekstra; Ruben Jonkman; Loran Lamens; Bianca Nevels; Kevin Niemeijer; Wilrik Slofstra; Marco van der Velde; Peter Wijbenga.

Vmbo metalektro basisberoepsgerichte leerweg: 
Iwan Bergsma; Jur Boersma, Burgum; Rowin Bosma; Andre Harms, Opeinde; Yde Klooster, Opeinde; Auke van der Meer, Houtigehage; Dave Meijer, Sumar; Stefan Reinderink, Bakkeveen; Chris Roelsma; Jeroen Vos, Ureterp.

Vmbo metalektro kaderberoepsgerichte leerweg: 
Wout de Beij, Smalle Ee; Jarno Benedictus; Anne Jaap Bosma, Burgum; Thomas Cruiming, Marum; Bas Dokter; Ton Geertsma; Mathijs Ruiter; Timo Terpstra, Boornbergum; Hidde van der Wal, Oudega. 

Vmbo zorg en welzijn-breed basisberoepsgerichte leerweg:
Joewan Abbas; Ezgi Arslan; Ilse Drenth; Femke Elzinga, Sumar; Danique Havinga; Willem Hendrick, Burgum; Jantina de Jong, Eastermar; Démi de Jonge, Frieschepalen; Demi Kamminga; Shayenna Keidel; Jordan van der Maas; Andrea Nicolai; Bonita Nijboer; Melissa van Vliet; Myrthe Witveen.

Vmbo zorg en welzijn-breed leerwerktraject:
Wytske van der Molen, Sumar.

Vmbo zorg en welzijn-breed kaderberoepsgerichte leerweg:

Froukje Alma, Houtigehage; Kiara Eringa, De Veenhoop; Sindy de Groot; Marrit Heddema, Rottevalle; Manuela Heidsma; KimLee Hoekstra; Marije Huizinga, Opeinde; Romy Limburg, Wijnjewoude; Buna Meulman; Daniëlle Mulder; Daphne Noordhof; Julia van Oosterom; Lutske Oosting; Renske van der Pijl, Rottevalle; Aukje Smits, Ureterp; Daisy Spoelstra; Lisa Tamanzayi; Anne Veenstra, Bakkeveen; Julia de Vries; Joukje van der Wal, Burgum; Lesley Wilbers, Marum.

Vmbo gemengde leerweg:
Joey Kannegieter; Nick Roozendaal.

Vmbo theoretische leerweg: 
Nino van Aalsum; Shadie Abasie; Jurjen van Akker; Niels van den Akker, De Tike; Ivar Aldus; Rutger van Baars, Beetsterzwaag; Muriel Bakker, Boornbergum; Dennis Bekkema; Sigrid Bekkema; Simone van den Belt, Ureterp; Jelmer Bethlehem; Nanouk Bijl; Jordy Bockhoudt; Roos Boonstra, Boornbergum; Jorn Bottinga; Hessel Bouma, Nijega; Max Bouma; Vincent Bouwens; Mohammed Brim; Jelle Bron, Rottevalle; Chiel Brouwer, Beetsterzwaag; Linda Busch, Beetsterzwaag; Marco Dat; Jeroen Dechesne; Kasper Dekens; Paula van Dijk; Annie Dijkstra, Drachtstercompagnie; Steffen Dijkstra; Junior Djaló; Rutger Dragt; Erik van Drogen; Mirthe Ebbinge; Lyan van Eijzeren;   Leroy Fens; Dennis Gaastra; Willem Geerligs, De Wilgen; Maaike Groeneveld; Kim van der Haak; Jeffrey de Haan; Dilan Hama; Emma Hamstra, Nij Beets; Jan van der Harst; Kim Helmhout; Kenneth Hiemstra, Marum; Kris van der Hoek, Boornbergum; Romy Hofman; Sven Hutten; Denise Jansen; Anouk de Jong; Maaike de Jong; Manon de Jong; Dieuwertje Jongejan, Boelenslaan; Famke Jongstra, Siegerswoude; Thomas Kammenga; Margo Kamminga; Donya Kazemi; Jari Keverkamp; Rick King; Rick Kootstra, Eastermar; Ilda Kriještorac; Lieuwe Kuik, Hemrik; Justin Kuipers; Gideon Lap; Rik van Leeuwen; Imme van der Lei; Sarah-Niel van der Made; Allison Manse; Tjitske de Meer, Houtigehage; Inge Meijer; Mayke van der Molen; Anne Mare Molhoek; Anouk Nijboer; Janine Nijp; Michelle Numan; Dejan Nurkic; Daniel Ociepa; Dion Oosterhof; Daan Oosterhuis; Lyanne Orth; Cynthia Patist; Joran Piepers; Jesse van der Ploeg; Linda Renkema; Mickey Rietveld; Lotte Ruiter; David Schootstra; Lennart Sibma; Tessa Steenhof, Rottevalle; Kira Stienstra; Natascha Stultiens; Tom Theunissen; Iris Tiemersma, Siegerswoude; Sander Tolman, Beetsterzwaag; Yneke van der Veen, Opeinde; Stefan Veenstra; Lars Vegter, Houtigehage; Miranda Vellinga; Emma Verhoeff, Olterterp; Gijs Vlastuin, Drachtstercompagnie; Keimpe de Vries, Ureterp; Ramzi de Vries; Rob de Vries; Monique van der Wal, Opeinde; Jenna Warmerdam, Opende; Anouk Weisser, Houtigehage; Lisanne Westerhuis, Rottevalle; Timo Westra; Martin Wijbrandi, Drachtstercompagnie; Erik Wijma; Lieuwe Wijma, Oudega (SM); Kelly Ye, Beetsterzwaag.


(geen woonplaats = Drachten)


Singelland Het Drachtster Lyceum, Drachten


Havo:
Lisa Andringa; Arend Arendz, De Veenhoop; Trinh Banh; Hiltje Bekkema; Rienk Bergsma, Rottevalle; Jessay Beukema, Opende; Lindsey Biegel; Lieuwe Bil, Hemrik; Mare Blaam; Sido Blaam, Marum; Chantal de Boer, Surhuisterveen; Sander de Boer; Vera Boer, Kortehemmen; Jesper Boonstra, Wijnjewoude; Jelle Bouma, Boelenslaan; Steffen Bron, Surhuisterveen; Siebrigje Bus, Oudega ; Robert de Calonne; Nienke Coops; Laurens van Dam, Drachtstercompagnie; Ines van Dijk; Anneke Dijkstra, Olterterp; Silke Dijkstra; Phuc Thanh Dinh; Fatima El Idrissi Mrani; Sil Faber, Ureterp; Thomas Fonk; Niels  Goeijenbier, Marum; Carmen de Graaf, Houtigehage; Jannieck Groenewoud, Earnewâld; Alwin Hartmann, Gorredijk; Sherra Hatusupy; Esther van der Heide, Harkema; Hilde Helder, Waskemeer; Liset van der Hoek, Boornbergum; Liesje Hoekstra, Wijnjewoude; Peter Holties; Jacco Hoog Antink; Rodney Hoogterp; Iris Huismans; Stefan Jansen; Aukje Jansma, Harkema; Tim Jeeninga; Bas de Jong; Mart  de Jong; Wouter de Jong; Sophie Kemme, Beetsterzwaag; Rens Kerbof, Gorredijk; Johan Keukenmeester; Johannes Kingma; Rianna Kooistra; Jappie Koopmans, Gorredijk; Meine Kootstra, Nij Beets; Annelies Kroes; Lilianne Land; Fhuong Le; Julian van Leer, Opeinde; Manni Lin; Reinier van de Linde; Marchien Lindeboom, Rottevalle; Tristan Lucas; Ammar Mashati Hamadani; Maik de Meer, Burgum; Moniek Meijers; Stijn van der Meulen; Jens Meulman; Ymke Moes, De Wilgen; Leon Mulder; Natasja Muller; Jordy Muus, Beetsterzwaag; Eline Nijboer, Boornbergum; Jarno Nijboer, Harkema; Jannick Nijholt; Isa Noor; Linda Noord; Naomi Novara; Mirjam Olthuis, Opende; Yldau Otter, Beetsterzwaag; Mark Paulusma; Raphaël Pekelsma; Niels Pieterse; Dagmar Post; Jeanin Postema, Drachtstercompagnie; Roy Postma, Beetsterzwaag; Santiago Ramos Valle, Harkema; Jens Riemersma, Oudega; Rimmer Riemersma; Martijn van Roeden , Ureterp; Brend van Rooijen, Nij Beets; Edwin Schilder; Bart Scholten, Beetsterzwaag; Heleen Schuch, Marum; Marlein Schuil; Sabrina Scorah; Daniël Sinnema; Nina Snijder; Rianne Snip, Opende; Wouter van der Spek, Olterterp; Rick Steenwijk; Ysbrand Steijn; Marieke Stokman, Opende; Justin Swart, De Tike; Maura Terpstra, Marum; Anouk Tjassing; Anita Veenstra, Marum; Janneke van der Veer, Bakkeveen; Tjalling Veldhuis, Opeinde; Anne Visser; Femke Visser, Beetsterzwaag; Calvin Vos; Mirja de Vos, Waskemeer; Jens de Vries; Laurian de Vries; Remmelt de Vries, Ureterp; Klaas Vrijburg, De Veenhoop; Wouter Wagemakers; Jasmijn Wagenaar; Britt Walta; Jantine van der West, Boelenslaan; Arjen Wester; Remon Westerdijk, Surhuisterveen; Steven Westerhof; Moniek Wezeman; Remco van der Wiel, Opeinde; Iris van Wijngaarden; Judith Zijlstra, Burgum.

Atheneum:
Jurne Aardema; Wannes Akop; Sjirk Ament, De Tike; Esti van Balen, Boornbergum; Teije Frits Benedictus, Eastermar; Marieke Boelens; Claudia de Boer; Sake Booi, Boelenslaan; Tim Boomsma; Rixt Bosveld; Lisa Braam, Ureterp; Esmay Brouwer; Johan Dijkstra, Opende; Marije Doeleman, Drachtstercompagnie; Alex Draaijer; Gerbrich Elzinga, Burgum; Anniek van Esveld; Yoran Faber, Oudega; Robin van Gammeren, De Wilgen; Sakina de Haan, Beetsterzwaag; Hessel van der Heide, Rottevalle; Marnix Helfferich;  Nico Hiemstra, Boornbergum; Hannah Hilsum, Eastermar; Cristien Houtsma, Harkema; Frank Huitema, Burgum; Rik Jansen; Marije Kooistra, Surhuisterveen; Diedert Koppenol; Nienke Kuin, Olterterp; Colin Lensink; Jaike Moes, De Wilgen; Nadine Moraal, Beetsterzwaag; Charlotte Overwijk, Beetsterzwaag; Jurren van der Pijl, Rottevalle; Martijn van der Sluis; Lotte van der Spek, Olterterp; Lucas van Stiphout, Hemrik; Onne van der Velde, Rottevalle; Beatrijs Visser; Iris van der Wal, Boornbergum; Nynke Wemer;  Nienke Westerhuis, Marum; Jordi Wevers; Albert Wieland; Bas Wieringa; Mark Wijnalda; Anouk Wouda, Surhuisterveen; Karin Wubs, Marum; Peter de Zee.

Gymnasium:
Johan Bergsma; Iwana Bosman, Lippenhuizen; Karin Dijkstra, De Wilp; Daphne Douwes; Janke Gaikema, Surhuizum; Lisette van Gijssel; Thijs de Jong; Mattia van der Laan, Opende; Ydwer van der Lei; Jorrit Noortman, Beetsterzwaag; Sterre Storm, Oudega; Lars Talsma; Jurre Terpstra; Maurits van der Tol, De Wilgen; Anne Veenstra, Drachtstercompagnie; Larissa de Vries.

(geen woonplaats = Drachten)



Singelland Surhuisterveen


Vmbo bouwtechniek timmeren basisberoepsgerichte leerweg: 
Kevin Batema; Appie Hietkamp, Eastermar; Theo van der Veer, Harkema.

Vmbo bouwtechniek timmeren kaderberoepsgerichte leerweg: 
Sean Boonstra, Burgum; Jan de Bruin, Augustinusga; Fokke Ettema, Kootstertille; André van der Hoek; Renze Kootstra, Harkema; Koen Kuipers, Opende; Harmen Tabak, Kootstertille; Klaske Vietmeijer, Augustinusga.

Vmbo voertuigentechniek basisberoepsgerichte leerweg: 
Sieger Jeensma, Frieschepalen.

Vmbo voertuigentechniek kaderberoepsgerichte leerweg: 
Jelte van Dijk, Grootegast; Joey van Kammen, Opende; Albert van der Meer; Martin van der Veen, Harkema.

Vmbo sport, dienstverlening en veiligheid basisberoepsgerichte leerweg: 

Laura Kuipers; Dennis Postma, Harkema; Brandon Sixma; Freerk Wijnja, Drogeham.

Vmbo sport, dienstverlening en veiligheid kaderberoepsgerichte leerweg: 
Hicham Afakhssi; Jordi de Boer; Jeroen Hoogeveen; Wesley Scheerhoorn; Cristina van der Tuin, Harkema; Danique Veenstra, Opende.

Vmbo zorg en welzijn-breed basisberoepsgerichte leerweg: 
Natasja Postma.

Vmbo zorg en welzijn-breed kaderberoepsgerichte leerweg: 
Marije Kootstra, Jistrum; Grietje van der Meer, Visvliet; Chayenne Postma; Sandra Stelwagen,Jistrum.

Vmbo zorg en welzijn-verzorging basisberoepsgerichte leerweg: 
Wendy Ritsma, Opende; Michel Witte, Augustinusga; Leonie van Zwieten.

Vmbo zorg en welzijn-verzorging kaderberoepsgerichte leerweg: 
Lyanne Bekkema, Harkema; Alieke Bos; Eveline Bron, Harkema; Sylvia van der Kooi, Kootstertille; Daisy Storm; Jesse van der Velde; Alie de Vries, Harkema.

Vmbo theoretische leerweg: 
Cris Alma, Harkema; Baukelina Brink, Opende; Yke Dijkstra, Twijzel; Elbrich Draaijer, Twijzel; Anja Gjaltema; Geke de Haan, Harkema; Daniël Jissink; Roelina Klein, Augustinusga; Douwe van der Kooi; Jildou Kooistra; Siemon Kuperus, Opende; Nienke van der Meer, Harkema; Harrie Pama, Opende; Manon Postma, Harkema; Marleen Postma, Harkema; Mark Riemersma, Boelenslaan; Amber Snip; Hendrik Tjoelker, Opende; Ted van der Tuin; Wianda van der Veen, Jantje Veenema, Opende; Daniëlle Veenstra; Daniël Visscher, Opende; Freerk de Vries, Harkema; Lazar de Vries, Opende; Jasina de Vries, Harkema; Pieter Dirk de Vries, Opende; Femke Wassenaar, Houtigehage.

(geen woonplaats = Surhuisterveen)



Singelland Burgum


Vmbo theoretische leerweg:

Femke Albers; Femke van den Berg, Sumar; Jeffrey van den Berg, Hurdegaryp; Erwin de Boer; Sietze de Boer, Garyp; Trijnika de Boer, Jistrum; Yda de Boer, De Westereen; Kyra Born, Sumar; Leah Buren; Geert van Dekken; Rynk Dijkstra, Hurdegaryp; Anne-Marrit Donkervoort, Noardburgum; Tim Douma, Oentsjerk; Stefan de Groot, Oudega (SM); Moniek Hoogenberg; Jitske de Jong, De Westereen; Maikel Kaspers, Hurdegaryp; Melvin Kaspers, Hurdegaryp; Kevin Kisjes, Mûnein; Annemee van der Laan, Oentsjerk; Marianne van der Meer; Mirte van der Meer, Oentsjerk; Jeroen Rinsma, Oentsjerk; Mient Schaafsma, De Westereen; George Stuivenvolt, Feanwâlden; Steven van der Veen; Aukje Veld, Twijzel; Youri Vellinga, Oentsjerk; Sven Venema; Babette Visser, Oentsjerk; Helena Visser, Noardburgum; Jens Vrind; Elbrich van der Wal; Jesse Wijtzes; Jelte Witzenburg; Laura de Wolf, Hurdegaryp; Sanne van ’t Zand; Mark van der Zweep, Sumar.

Havo: 
Antsje Alma; Berber Bakker, Hurdegaryp; Tine-Maria de Boer; Juliët van Buuren, Hurdegaryp; Liekele Dijkstra, Twijzel; Koen van der Eems, Oentsjerk; Stefan Hoks; Anouk Jager; Dax Koopmans, Feanwâlden; Amarins Koster, Oentsjerk; Wouter Kwant; Douwe Laanstra, Jistrum; Keimpe van der Meer, Oentsjerk; Michelle Melessen; Leah Nijboer, Garyp; Rianne Roodhof, Tytsjerk; Janita Steensma, Feanwâlden; Sanne Visser, Feanwâlden; Joey de Vries, Sumar; Remco van der Wal, Jistrum; Eline Witteveen, Oentsjerk; Ineke Zandstra, Eastermar; Lara de Zeeuw, Hurdegaryp; Nienke Zijlstra, Feanwâlden.


(geen woonplaats = Burgum)











 Nieuws






 Agenda
van 4 juli t/m 16 augustus 2015

© singelland     sitemap privacy colofon disclaimer hulp op afstand telewerk eduweb Inloggen