Overslaan en naar de inhoud gaan
Aanmelden

Aanmelden

Singelland Aanmeldavonden

Heb je de keuze voor jouw middelbare school gemaakt? Dan is de volgende stap om je aan te melden! Je kunt je vanaf 18 maart a.s. online aanmelden op deze pagina, maar je bent samen met je ouder(s)/verzorger(s) ook van harte welkom op één van onze aanmeldavonden. Tijdens deze avond helpen we je graag met het invullen van je aanmelding en is er ruimte voor een persoonlijk gesprek.

Data aanmeldavonden

VHS Drachten - maandag 25 maart 2024, 

16.00 - 20.00 uur - open inloop
 

Het Drachtster Lyceum - maandag 25 maart 2024,

16.00 - 20.00 uur - meld je hier aan (ook zonder afspraak welkom)


BHS Gorredijk - maandag 25 en woensdag 27 maart 2024, 

16.30 - 19.30 uur - meld je hier aan

VO Surhuisterveen - maandag 25 maart 2024,

16.00 - 20.00 uur - meld je hier aan
 

Singelland Burgum - aanmelddag: dinsdag 26 maart 2024, 

10.00 - 16.30 uur - open inloop

 

Wat neem je mee?

Neem het volgende mee naar de aanmeldavond:

- Het geschreven advies van jouw basisschool 
- Jouw paspoort of identiteitskaart 
- Andere belangrijke informatie die je hebt, zoals een dyslexieverklaring


Aanmelden schooljaar 2024-2025
Voor het aanmelden van een nieuwe leerling voor het komende schooljaar kunt u vanaf 18 maart 2024 gebruik aanmaken van onderstaand aanmeldformulier.

Aanmelden zij-instroom
Stapt uw kind over van de huidige school binnen het voortgezet onderwijs naar een school van OSG Singelland dan kunt u contact opnemen met één van onderstaande contactpersonen.

Heeft u een vraag? 
Neem gerust contact op met de contactpersoon van onze scholen: 

VHS - Sicco Gjaltema, s.gjaltema@singelland.nl, 0512 - 58 23 45 
Singelland Burgum - Piet Swart, p.swart@singelland.nl, 0511 - 46 02 10 
Het Drachtster Lyceum - Marije Brouwer, m.brouwer@singelland.nl, 0512 - 57 10 20 
VO Surhuisterveen - Ralf Hauch, r.hauch@singelland.nl, 0512 - 36 90 90 
BHS Gorredijk - Nienke Boven, n.boven@singelland.nl, 0513 - 46 34 55 
Matrix Lyceum - Teuny Bosma, info@matrixlyceum.nl, 0512-57 10 20 
PRO Drachten - Jildau Leistra, j.leistra@prodrachten.nl, 0512 - 51 76 24

Aanmelden en registreren nieuwe leerling

Procedure na aanmelding

Lees hier welke procedure na aanmelding van een nieuwe leerling volgt.

Procedure na aanmelden
Executieve Functies

Klik hier voor het invullen van de vragenlijst Executieve Functies door de basisschool.

Vragenlijst Executieve Functies