Overslaan en naar de inhoud gaan

Solarteam gaat Elfstedentocht varen

Title
solar

Komend jaar gaan we de Elfstedentocht varen met een nieuwe boot, daarom hebben wij net als vorig jaar een Club van 100 opgericht voor mensen die ons met een klein bedrag steunen. Als u lid wordt ontvangt u een nieuwsbrief met actueel nieuws over ons team en de Young Solar Challenge en u helpt ons om weer een winnende boot te maken! Klik hier voor meer informatie en om lid te worden van de club van 100. 
We hebben een aantal sponsoren bereid gevonden om ons team te sponsoren. Het hoofdsponsorschap moet nog ingevuld worden. De hoofdsponsor mag o.a. de kleurstelling van de boot bepalen en komt prominent op de kleding van het team. Op de website van het solarteam staat een aanmeldingsformulier voor de Club van 100 en de andere mogelijkheden om het team te sponsoren.