Overslaan en naar de inhoud gaan

Title
Achtergrondafbeelding

Contact

Contactgegevens

Het Drachtster Lyceum
Postadres: Postbus 37, 9200 AA Drachten
Bezoekadres: Torenstraat 28, 9201 JW Drachten


Houdt u er rekening mee dat in de Torenstraat en Vogelzang een parkeerverbod geldt?
Tip: u kunt gebruik maken van het parkeerterrein bij de VHS, of van het parkeerterrein van de Noorderbuurt (betaald parkeren).

E drachtsterlyceum@singelland.nl 
T (0512) 57 10 20

 


Schoolleiding
• mw. drs. A. Nieborg, rector
a.nieborg@singelland.nl

• S. Göbel, schoolleider klas 1 en 2 
s.gobel@singelland.nl 

• J.P.J. Beljon. schoolleider
k.beljon@singelland.nl

• mw. S.M. Japenga, schoolleider havo 3, 4 en 5
s.japenga@singelland.nl

• J. Heyse, schoolleider vwo 3, 4, 5 en 6
j.heyse@singelland.nl 
 
 
Decanen
• mw. drs. G.E.J. Hermans, VWO 3, 4, 5 en 6 en begeleiding instroom VWO 5
g.hermans@singelland.nl

• mw. drs. A. Hollander, Havo 3, 4, 5 en begeleiding instroom Havo 4
a.hollander@singelland.nl
 

Zorg
• mw. F. Dedden, ondersteuningscoördinator
f.dedden@singelland.nl

• mw. A. de Jong, schoolmaatschappelijk werker 
an.dejong@singelland.nl

• mw. G. Walicka, antipestcoördinator
g.walicka@singelland.nl

 

 

 

Vragen en opmerkingen kunt u aan ons sturen door gebruik te maken van onderstaand formulier.
Onderwerp
Bericht

Houdt u er rekening mee dat in de Torenstraat en Vogelzang een parkeerverbod geldt? Tip: u kunt gebruik maken van het parkeerterrein bij de VHS, of van het parkeerterrein op de Noorderbuurt (betaald parkeren).

parkeerverbod

 

Het blok is defect of ontbreekt. De inhoud ontbreekt misschien of u moet wellicht de oorspronkelijke module inschakelen.