Overslaan en naar de inhoud gaan

Title
Contact

Contact

Contactgegevens

Het Drachtster Lyceum
Postadres: Postbus 37, 9200 AA Drachten
Bezoekadres: Torenstraat 28, 9201 JW Drachten


Houdt u er rekening mee dat in de Torenstraat en Vogelzang een parkeerverbod geldt?
Tip: u kunt gebruik maken van het parkeerterrein bij de VHS, of van het parkeerterrein van de Noorderbuurt (betaald parkeren).

E drachtsterlyceum@singelland.nl
T (0512) 57 10 20

Schoolleiding
- mw. S.M. Japenga, rector (a.i)
s.japenga@singelland.nl

- mw. B. Dijkstra schoolleider vwo 3-6
b.dijkstra@singelland.nl

- H. Hogeveen, schoolleider havo 3-4
h.hogeveen@singelland.nl

- mw. T. Bosma, waarnemend schoolleider havo 5
t.bosma@singelland.nl

- S. Göbel, schoolleider klas 1 en 2 
s.gobel@singelland.nl 

 

Leerlingcoördinatoren

- mw. L. Folkerts vwo 3-6
l.folkerts@singelland.nl

- mw. J. Speelman havo 3-5
j.speelman@singelland.nl

- M. Hoogeveen klas 1 en 2
m.hoogeveen@singelland.nl

 

Decanen
- mw. drs. G.E.J. Hermans, vwo 3-6 en begeleiding instroom vwo 5
g.hermans@singelland.nl

- mw. drs. A. Hollander, havo 3-5 en begeleiding instroom havo 4
a.hollander@singelland.nl

 

Ondersteuning
- mw. F. Dedden, ondersteuningscoördinator
f.dedden@singelland.nl

- mw. A. de Jong, schoolmaatschappelijk werker 
an.dejong@singelland.nl

- mw. G. Walicka, antipestcoördinator
g.walicka@singelland.nl

- mw. G.E.J. Hermans, vertrouwenspersoon
g.hermans@singelland.nl

- W. Pilat, ondersteuningscoördinator en vertrouwenspersoon
w.pilat@singelland.nl

 

Vragen en opmerkingen kunt u aan ons sturen door gebruik te maken van onderstaand formulier.
Onderwerp
Bericht

Persoonlijk contact

Liever persoonlijk contact? Natuurlijk kunnen jullie ook altijd een persoonlijk gesprek aanvragen en contact opnemen met Stephan Göbel.

Stephan Gobel

 

Contact opnemen

Aanmelden

Aanmelden van een nieuwe leerling kan via ons digitaal aanmeldformulier.

Aanmelden nieuwe leerling

Houdt u er rekening mee dat in de Torenstraat en Vogelzang een parkeerverbod geldt? Tip: u kunt gebruik maken van het parkeerterrein bij de VHS, of van het parkeerterrein op de Noorderbuurt (betaald parkeren).

parkeerverbod