Overslaan en naar de inhoud gaan

Geslaagden 2021-2022

Geslaagden 2021-2022

Wij feliciteren alle geslaagde leerlingen met het behalen van hun diploma! 

Geslaagden 2022 - 3e tijdvak

Singelland Van Haersmasingel, Drachten

vmbo gemengde theoretische leerweg: Maurice Bos; Esmanur Elmas; Abubakr Hashemi, Ureterp; Michael Nicolai; Armando Nijboer; Jort Tibbesma.


VO Surhuisterveen, Surhuisterveen
vmbo theoretische leerweg: 
Hjalmar de Haan, Drogeham

 

Singelland Het Drachtster Lyceum, Drachten
havo
: Niek Canter Visscher, Beetsterzwaag; Bram van Dam, Beetsterzwaag; Beau van Haarlem, Boornbergum; Floris van Nederpelt, Boelenslaan; Marit Post, Wijnjewoude; Rosa da Silva, Drachten; 
Isa Smit, Gorredijk; Hannah Statema, Drachten

vwo: Armen Poghosow, Drachten

 

Singelland De Venen (praktijkonderwijs), Drachten

Fatima Abo Karroum, Burgum; Belule Mulu Alemu, Gorredijk; Remmert Appelman; Tomas Arling, Veenhuizen; Tygo van Asperen, Oosterwolde; Jorrit Bergsma, Drogeham; Marieke van den Bosch, Joure; Ruben van den Bosch; Jordy Dam; Melissa Derks; Mariëlle Douwsma, Oosterwolde; Jille Frankena, Harkema; Daniël de Groot, Oosterwolde; Mahmud Haji Mohamad, Gorredijk; Jordy Hospers, Kootstertille; Michael de Jong, Burgum; Robin de Jong, Elsloo; Juma Juma, Akkrum; Douwe Mulder, Burgum; Nehemie Ngbogbo; Willem Tuinstra,Grootegast; Brain Visser; Jesse de Vries, Boelenslaan; Michau Woudstra, Oosterwolde. 
 

Geslaagden 2022 - 2e tijdvak

Singelland Van Haersmasingel, Drachten

vmbo theoretische leerweg:
Lyanne de Boer, Rottevalle; Luna van den Ende; Julia Jongedijk;Joyce Kats; Shirin Mashalla Ali;
Lisanne Veenstra, Drachten

 

Singelland VO Surhuisterveen, Surhuisterveen

vmbo Sport, Dienstverlening & Producten kaderberoepsgerichte leerweg:
Klaas Kuiper, Kootstertille; Jitze Wolsheimer, Drogeham

vmbo Zorg & Welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:
Froukje Pilat, Kootstertille

vmbo theoretische leerweg:
Sharon Mozes, Surhuisterveen; Wesley Veenstra, Harkema

 

Singelland Het Drachtster Lyceum, Drachten

havo: Anouk Beiiboer, Tijnje; Sanne Bosma, Surhuisterveen; Nicole Bovenga; Emy Dijkstra; Bente van der Duim, Noardburgum; Harm van der Heide, Harkema; Elisa Heinen; Klaas Hoogland, Burgum; Berber Huizinga; Ruben Hut; Jelmer Kooistra; Eline Pultrum, Houtigehage; Fiona Riemersma, Boornbergum; Arno Schievink, Harkema; Hannah Schipper, Gorredijk; Kevin Schokker; Kasha Smit; Joeri Veenboer,  Surhuisterveen; Ferona Veenstra, Harkema; Tim Weersma, Opeinde; Ilse Wijma, Harkema

vwo: Astrid Gosliga, Nijega; Senne Weijler; Joran van Brunschot, Earnewald; Natalie de Jong; Lucas Kingma; Sjoerd Stougie, Estermar; Wieke Zwerver, Lippenhuizen; Paul Hatenboer, Burgum; Hidde de Roos; Marije Tillema, Eastermar; Julian Veldhuis. 

 

Singelland Matrix Lyceum, Drachten

havo: Mattias Bosveld, Assen; Jesse Janssen 
 

(geen woonplaats = Drachten)

 

Singelland BHS Gorredijk, Gorredijk

vmbo basisberoepsgerichte leerweg:  Jetse van der Honing; Xander Voolstra

vmbo gemengde leerweg:  Anna Sophie Groen; Sven Peetam

vmbo kaderberoepsgerichte leerweg:  Jelmer Bruinsma; Thyrza Gerlofsma; Carmen Tellinga

vmbo theoretische leerweg:  Jesse de Haan; Gertine Kraak; Charlotte Prins; Mengyao Xie

 

 

Geslaagden 2022 - 1e tijdvak

Singelland Van Haersmasingel, Drachten

vmbo theoretische leerweg:  Layla Antar; Daphne Biemans, Wijnjewoude; Fleur Bockhoudt; Finnie de Boer, Drachtstercompagnie; Amanda Boersma; Celine Bom; Sjoukje Bouwer, Drachtstercompagnie; Samantha van Bruggen; Stefan van Deventer; Jelger Geerligs, De Wilgen; Fenna Hofhuis; Django den Hollander, Ureterp; Benthe Jacobi, Ureterp; Machiel Jansma; Joyce de Jong, Drachtstercompagnie; Tjitte de Jong, Sumar; Duco de Jong; Rixt Jongstra, Earnewâld; Tessa Kemkers; Esmee Kooistra; Lennon van der Leij; Sven Luters; Else Meijer; Simon Jan Mulder, Garyp; Timon Nijboer, Drachtstercompagnie; Jehannes Nijboer; Drachtstercompagnie; Noa Nijboer; Robert Oenema, Opeinde; Anke Paulusma, Drachtstercompagnie; Marcel Platje; Jaden Pool; Duco Pultrum; Alyssa van der Sluis; Sefynina Smit; Stijn Tolman, Beetsterzwaag; Wessel Veen, Marum; Chantal de Vries; Hylke van der Wiel, Oosterwolde; Imar Wiersma, Beetsterzwaag; Caitlin Wind.
vmbo Bouwen, Wonen & Interieur basisberoepsgerichte leerweg:
Jaimy Dijkstra.
vmbo Bouwen, Wonen & Interieur kaderberoepsgerichte leerweg: Julian Bos; Marijn Kleinhuis, Oudega.
vmbo Dienstverlening & Producten basisberoepsgerichte leerweg:
Hamzeh Alkattan; Lucas Landou Ngassayi; Willem Reitzema, De Wilp; Alina Spoor, Burgum.
vmbo Dienstverlening & Producten kaderberoepsgerichte leerweg:
Oeds Baron, Drachtstercompagnie; Fland Berisha; Jens Boonstra, Ureterp; Ricardo Compeer; Danisha Drost; Jelmer de Haan; Redmer Kampstra; Sander Loopstra; Dani van der Meer, Boelenslaan; Leonardo Nevels. Harkema; Quincy Nijboer; Jarno Otter; Rafaël Salajeva; Lisanne Spreeuwers; Ruben Spronk; Leon Veenstra, Rottevalle; Lars Visser; Evelynn Vos; Bilal Warji.
Vmbo Dienstverlening & Producten leerwerktraject: 
Yorick Baas.
vmbo Horeca, Bakkerij & Recreatie basisberoepsgerichte leerweg:
Roan Akkerman, Opeinde; Hendrik Dragstra, Oudega; Gretha ten Hoeve, Surhuisterveen; Steven Lourens; Ana Milić.
vmbo Horeca, Bakkerij & Recreatie kaderberoepsgerichte leerweg:
Lisa Baron, Houtigehage; Damla Bilgin; Marte Dijk; Jasmijn Elzinga; Alyscha van Hemert; Raya Hof;  Ricardo Krans; Roelof Molenaar, Heerenveen; Pim Rijpkema.
vmbo Produceren, Installeren & Energie basisberoepsgerichte leerweg:
Mitchell Arendz, Oudega; Stijn Brinkman; Levi Hiemstra, Surhuisterveen; Jochem Koopmans, Donkerbroek; Cesco Noce; Martijn Offringa; Bahre Shumay Tesfagabr; Hester Zijlstra, Burgum.
vmbo Produceren, Installeren & Energie kaderberoepsgerichte leerweg:
Sven de Boer; Jitze Idsinga; Jari Koeleman, Ureterp; Noortje de Munnik; Michiel Paulusma, Ureterp; Imro Runia; Yanco Vrijburg; Roan de Wrede, Ureterp; Lucas Zuidema.
vmbo Zorg & Welzijn basisberoepsgerichte leerweg:
Ahmed Abdalaziz; Joudi Alshekh; Fenna Binnema, Burgum; Sytske Boonstra, Burgum; Mandy van Egmond, Harkema; Noa de Grijs, Burgum; Youri Kerkhof; Rosalinda Meijer; Mauralina Merenciana; Joëlle Slager; Marinthe Tjassing; Sietse de Vries; Linde van der Woude.
vmbo Zorg & Welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:
Nasdaran Asghari; Ylja Beenen; Kay Engel; Esmeé Huizinga; Darinka Jansma, Waskemeer; Lianne de Jong; Sylvia Jonkman; Chris Keekstra; Tisha Laamers, Ureterp; Andreas Laan; Djura Muiser; Ilse Offereins; Déna Posthumus; Jamie Reindersma; Boukje Ruiter; Zahraa Sami Obaid Al Amari; Chantal Stavast.
vmbo Zorg & Welzijn leerwerktraject: 
Melanie Rook.

(geen woonplaats = Drachten)


Singelland VO Surhuisterveen, Surhuisterveen

vmbo theoretische leerweg: Zoher Alhamwi, Leeuwarden; Remco Alma, Harkema; Janine Alma; Sjoerd de Beer, Augustinusga; Grietsje Beerda, Augustinusga; Ruben van den Born, Noordwijk; Jesse Bosklopper, Doezum; Sake Brouwer, Surhuizum; Herrick de Bruin; Sanne Bruining; Jesse van Dijk, Surhuizum; Laura van Dijk, Drogeham; Dennis Dijkstra, Opende; Sven Dijkstra, Kornhorn; Geena de Haan; Iwan Henstra; Ilse Hoeksma, Harkema; Wierd Hoeksma, Eastermar; Roan Hoekstra; Anouk Hofstra, Jistrum; Egberdina Kamstra, Eastermar; Jitske de Klein; Meike van der Meer, Harkema; Timo Meerstra, Harkema; Dirk Fokke Mozes, Surhuizum; Ise Nieuwland, Opende; Niels Oegema; Jelte Overwijk, Boelenslaan; Robin Schippers, Harkema; Jelle Snip, Opende; Moniek Snip, Opende; Tiemon Stienstra; Hannah Tempelaar, Opende; Elisa Tuinstra, Harkema; Gea van der Veen, Surhuizum; Sam van der Veen, Opende; Lisanne van der Veen, Harkema; Stefan van der Veen; Annika Veenema, Opende; Arend Veenstra, Surhuizum; Anouk Veenstra, Surhuizum; Lindsey Wassenaar, Opende; Niek Wassink, Surhuizum; Hendrik Welling, Harkema.
vmbo Bouwen, Wonen en Interieur basisberoepsgerichte leerweg: 
Jesse Bouma; Wilko Hamstra, Harkema.
vmbo Bouwen, Wonen en Interieur kaderberoepsgerichte leerweg: 
Jesse Bakker; Marc de Boer; Sander de Boer, Augustinusga; Yoran van Dijk, Marum; Chris Hofstede, Eastermar; Tjeerd de Jong, Eastermar; Meindert-Jan van der Meer, Harkema;  Evert Hein Posthumus; Jildert van der Tuin, Harkema; Durk van der Velde; Fokke van der Woude, Eastermar.
vmbo Mobiliteit en Transport basisberoepsgerichte leerweg: 
Aron de Haan, Harkema; Joost Posthumus, Surhuizum; Sven Spoelstra, Harkema.
vmbo Mobiliteit en Transport kaderberoepsgerichte leerweg: 
Joey Bakker, Harkema; Dennis Batema, Harkema; Douwe Jansma, Harkema; Pieter Sipke Loonstra, Grootegast; Kees van der Meer, Harkema; Youri Stienstra, Opende; Erwin Storm, Surhuizum.
vmbo Dienstverlening en Producten basisberoepsgerichte leerweg: 
Iwan van Kraanen, Kootstertille; Jan Pander, Harkema; Alwin Scholte, Opende.
vmbo Sport, Dienstverlening en Producten kaderberoepsgerichte leerweg: 
Sharon Abbing; Nyneke Klarenbeek, Gerkesklooster; Geke Kootstra, Harkema; Marrit Sietzema; Marjan Tabak, Harkema; Elise van der Veen, Augustinusga; Loïc Verger, Kootstertille; Janouk Wijbenga, Harkema; Wander Wouda, Kootstertille; Hilko Zijlstra.
vmbo Zorg & Welzijn basisberoepsgerichte leerweg: 
Nadien Alma, Harkema; Nynke Beiboer, Drogeham; Amber Laanstra, Harkema; Anniek van Santen, Augustinusga; Wendy Smids, Harkema; Ilse Zuidema, Harkema.
vmbo Zorg & Welzijn kaderberoepsgerichte leerweg: 
Naomi Alma, Harkema; Mirthe Holthuis, Surhuizum; Miranda Hoogsteen; Tricia Kuipers, Boelenslaan; Demi Liemburg, Kootstertille; Lieke Postma; Jenardy Seinstra.

(geen woonplaats = Surhuisterveen)

Singelland Het Drachtster Lyceum, Drachten

havo: Sanna Arendz; Aswini Balasingam; Thomas Beeksma; Fardau Bethlehem, Surhuisterveen; Kaylee Blaauw; Kevin Boonstra; Alina Borger, Marum; Bas van den Bosch, Lippenhuizen; Marrit Bouma, Harkema; Felicia Bouwens; Teun de Bruijn; Karst de Bruin; Fjäril Buisman Emma Couperus, Marum; Jelmer Dijkstra, Nij Beets; Tess Dijkstra; Esmay Goeree; Jort Gommers; Laurien Grobbee; Gwen Hoekstra, Wijnjewoude; Niels Hofstee; Mark Hoogkamp; Gor Hovhannisyan; Yarnick Huizinga, Harkema; Thijs Jansen, Boornbergum; Eline de Jong; Sophie de Jong; Samuel van Kammen; Kayleigh  Kramer; Mike Kramer; Dena  Kruijer; Jasper van der Linden; Esra van Loon; Amarins Loonstra, Drogeham; Carmen van der Mei, Bakkeveen; Maurik Meijer, Rottevalle; Annemarie Meijer, Ureterp; Jesper Miedema; Inge Miedema, Surhuisterveen; Kyra Montfoort; Ninthe Mook; Menno Mozes, Harkema; Rosa Nicolai, Oudega; Jildou Notebomer, Marum; Britt Onsman; Simone Oostra, Surhuisterveen; Gelien Reiding, Kootstertille; Hugo Roelsma; Jesper Roorda, Surhuisterveen; Ilse Roubos, Marum; Lilyan Saimeh; Melissa Schippers, Harkema; Bente Schrier, Drachtstercompagnie; Krijn van Schutterhoef, Bakkeveen; Lucas Seldenrijk, Nij Beets; Douwe Spoelstra, Opeinde; Lisa Loïse Stam; Hidde Straatsma, Beetsterzwaag; Roos Timmerman; Liv Tjoelker, Gorredijk; Rebeka Uzima, Bakkeveen; Jesper van der Veen, Marum; Siebren Veenstra, Harkema; Noël Veenstra; Judith Veenstra, Harkema; Fleur Vegter, Houtigehage; Lotte Vijfschagt, Bakkeveen; Jelte Wagenaar, Frieschepalen; Joeri van der Wal, Victor van der Wal, Beetsterzwaag; Ilse Walsma; Mark van der Weij, Oudega; Norden van der Weij, Oudega; Mila van der Werff, Kortehemmen; Jildau van Wijk, Mats Wijma, Boornbergum.

vwo: Robbert-Jan Aalders, Marum; Erik Bekkema, Marum; Jerno Beuker, Ureterp; Olaf Blauw, Rottevalle; Lena Bloemhoff, Surhuisterveen; Jelmer de Boer, Boelenslaan; Lieke Boomstra; Brian van Bruggen; Anna van Buiten, Wijnjewoude; Thijs van der Burg; Yorben van Dalen; Margot Dijkstra; Sam Elzinga, Boelenslaan; Floor Geuze; Jort Hager; Thomas Hofman, De Wilgen; Philine Hoogeveen, Bakkeveen; Anaelle Huijser; Laura Huizinga; Bouke Idsinga; Jildou Jacobi, Ureterp; Tessa Jeensma, Wijnjewoude; Jildou de Jong, Hemrik; Thijmen de Jong; Erik Kars; Lisa Karst, Opende; Emelieke Klipp; Amarins Klooster, Bakkeveen; Maaike Koops; Martzen Krikken; Amarens Louwsma, Drachtstercompagnie; Ilse Meeuwisse; Jasper Musters, Burgum; Mirthe Nieuwland, De Wilp; Femke Pander, Surhuisterveen; Marten Pool, Wijnjewoude; Rixt Postma, Wijnjewoude; Nils Postma; Jort Raadsma; Lars Rijm; Nanne Siemensma, Rottevalle; Dagmar Smit; Bart Swierenga; Anne-Nel Talsma; Marit Tempel; Iris Tiktak, Opeinde; Noa Tilkema; Bram Tonnis, Marum; Lotte Varekamp; Iris van der Veen, Harkema; Tjalling Van der Veen; Niels Veenstra; Marc Veenstra, De Tike; Niels Veldhuis; Jannet de Vries; Eldrid Weening; Danique Wiegersma, Kootstertille; Henry Wiersema, Surhuisterveen; Nicole Yeung; Sjoerd van der Zee, Beetsterzwaag; Laura Zijlstra, Boelenslaan; Marit Zwart.

Singelland Matrix Lyceum, Drachten

Tjalling Kaastra, Donkerbroek; Dennis Kroes, Oosterwolde; Marleen Vrolijk, Marum; Joran Boersma, Noordwijk.

(geen woonplaats = Drachten)

Singelland Burgum, Burgum

Wij feliciteren alle geslaagde leerlingen van Singelland Burgum en HAVOtop Burgum. De scholen hebben ervoor gekozen om geen namen te publiceren.

Singelland BHS Gorredijk, Gorredijk

vmbo theoretische en gemengde leerweg:  Harma Graaf; Mark Visser; Sara Oost; Silke Visser; Marieke Ponne; Roel Regts; Femke de Jong; Lyan Stelma; Jelka Kamminga; Evert Zwerver; Amerins de Boer; Reinskje Achtien; Wiesje Veenema; Jesler de Jong; Lucas Hofstra; Lieke van Linde; Anouk van der Meer; Nienke van der Terp; Lisa de Vries; Marrit Jager; Sem van der Sluis; Marije Jonker; Marrit bij de Leij; Lieke de Jong; Boris Hut; Djoeke Goudberg; Jens Ockers; Annemarein Metz; Karsten de Jong; Mengyao Xie; Martijn Veenstra; Priscilla Ypma.

vmbo basisberoeps- en kaderberoepsgerichte leerweg: Thijmen Vleer; Yorick Mast; Daniël den Boef;  Hidde Blaauw; O'relia Zwart; Germ Porte; Koert van der Meer; Stefan Colovic; Ilse Mennema; Doutzen Schouwstra; Hidde Zwerver; Erik Hendriks; Jordi Beenen; Wesley Bos; Jetze Oosterbos; Fardau Bloemhoff;
Jorn Bouwer; Roelof Idzerda; Mohamad Ozoun; Wytze de Vos.