Op donderdag 31 oktober hebben leerlingen van Singelland Het Drachtster Lyceum in het atrium van hun school een cheque van 100 x € 100,- aan Kika overhandigd. Dit bedrag haalden de leerlingen op tijdens de jubileumweek ter ere van het 100 jarig bestaan van Het Drachtster Lyceum met uiteenlopende sportieve en creatieve acties.
Sportieve en creatieve acties
Spectaculaire voorbeelden hiervan waren de 21 achter elkaar gemaakte, gesponsorde axels die een leerling op de schaatsbaan van Thialf maakte en een leerling die zich tegen betaling met duct tape in de gang van de school aan de muur liet plakken. Andere leerlingen verkochten tijdens de goede doelenmarkt van 3 oktober bijvoorbeeld zelfgemaakte lekkernijen of traden als straatmuzikant op.
De leerlingen hebben Kika zelf als goede doel aangedragen en willen met hun acties Kika helpen de genezingskans van kinderen die kanker hebben vergroten.